קראוון מפואר


אתם אוהבים לצאת אל הטבע, להיות ניידים, ספונטניים וגמישים במשך כל ימי הטיול, אבל אתם לא מוכנים לוותר על כל הפינוקים שאתם רגילים אליהם, כמו פרטיות, נוחות, מים חמים במקלחת, כוס קפה חם ועוד, קראוון מפואר מתאים לכם!
כאשר אתם שוכרים קראוון נייד ברמה גבוהה אתם שוכרים קראוון מאובזר עד לפריט האחרון, קראוון עם מטבח מאובזר, עם מקרר, עם מזגן לחימום ולקירור, עם מיטות נוחות, עם מקלחת עם מים חמים ושירותים נוחים, עם מנורות ותאורה, עם פתרונות אחסון ועוד.
חלל הקראוון מתוכנן בצורה המקצועית ביותר כדי להיות מספיק מרווח, אך יחד עם להעניק לכם פרטיות, הוא נראה אסתטי ומושך והוא מצויד בכל מה שצריך כדי להעניק לכם את הנוחות ואת החוויה של לינה בצימר או בבית מלון, אך במחיר יותר זול. אם תבקשו ציוד נוסף כמו כיסאות פיקניק, מתקן לתלייה של אופניים, מחצלות, ערסלים ועוד, בעל הקראוון ישמח לספק לכם גם את זה, בתוספת תשלום.
השכרת קראוון תאפשר לכם ליהנות מכל העולמות, מחוויה משפחתית או מטיול רומנטי מושלם מקרבה אל הטבע ועם עצמאות ונוחות ברמה הגבוהה ביותר. שכרתם קראוון נגרר, הבית שלכם הולך תמיד אתכם!
 
קראוון מפואר – מושגים שכדאי להכיר
גם אם צברתם ניסיון בטיולי קרוואנים ובטח אם אתם חדשים, הנה רשימה של מושגים שתשמחו להכיר
Motor Home זהו שם כולל לקרוואנים ממנועים, או בשמם העממי "אוטו קראוון", קרוואנים שהם רכב וגם קראוון בגוף אחד, לאומת קראוון שגוררים על ידי רכב.
Coach / קרון - זהו מושג הבא להגדיר את החלק של המגורים בקראוונים מסוג Motor Home
קראוון נגרר – זהו קראוון המחובר באמצעות וו גרירה לרכב . במשך הנסיעה המטיילים נוסעים ברכב , אך בזמני העצירה הם נהנים מחלל מגורים נוח ומפנק.
קראוון זוגי מתאים לבני זוג המעוניינים לצאת לחופשה זוגית. זהו קראוון בעל חלל מצומצם יותר מאשר קראוון משפחתי, אך יש בו מיטה זוגית נוחה, תא שירותים ומקלחת עם מים חמים, מטבח ברמות אבזור שונות, פינת ישיבה, שקעים למכשירי חשמל, מקומות אחסון ועוד.
חניון קרוואנים – יש שני סוגים של חניוני קרוואנים. יש חניון קרוואנים שבו אפשר להחנות את הקראוון ללינת לילה ויש חניון שבו יש קרוואנים קבועים שבעל החניון משכיר אותם כמו צימרים. חלק מהחניונים נמצאים בבעלות של יזמים פרטיים וחלק של רשות הטבע והגנים.
עמדת עגינה לקראוון - חלק מחניוני הקרוואנים מציעים אזור חנייה לקראוון עם חיבור למים ולחשמל. זו נקודת העגינה.
Full hook ups/ התחברות מלאה – זהו מונח הלקוח מעולם החניונים האמריקאי שמשמעותו עמדה בקמפינג שבה אפשר להתחברות לשלושה מקורות חיצוניים: לחשמל, למים ולביוב בו זמנית.
גנרטור לקראוון - הגנרטור מאפשר לנו חיבור זמין לחשמל בכל מצב נתון, גם כאשר אנחנו נודדים בדרכים. כאשר בוחרים גנרטור לקראוון חשוב לבחור גנרטור בעל הספק גבוה של וואט שיספיק למכשירים החשמליים שיש בקראוון ויופעלו בו זמנית. מומלץ לבחור גנרטור אמין, בעל הפעלה שקטה וצריכה נמוכה, יחסית, של דלק.
מחירי הלינה בחניוני קרוואנים נקבעים בדרך כלל בהתאם לרמת השירות שאותו מספק החניון. יש חניונים שבהם המחיר ללילה נקבע בהתאם לכניסת רכב, יש חניונים שבהם המחיר נקבע לפי מספר האנשים הלנים בחניון, ויש חניונים המבקשים תשלום עבור עמדת חניה + תשלום בהתאם למספר האנשים הלנים, ילדים או מבוגרים.
בלון גז משמש בחלק מהקרוואנים כתחליף לשימוש בחשמל או כאופציה נוספת. באמצעות  מערכת הגז אפשר לבשל, לחמם מים, לחמם ולקרר את הקראוון, להפעיל מקרר ועוד. כשבלון הגז מתרוקן אפשר למלא אותו בחניוני קרוואנים המעניקים את השירות של מילוי גז או בתחנות דלק.