קראוון למכירה

קראוון למכירה – הקראוון שתמיד רציתם עכשיו בהישג ידכם!
 אם אתם אוהבים לטייל בטבע לעתים קרובות, אך לינה באוהלים אתרי קמפינג עם שירותים ומקלחות משותפות לא מתאימה לכם, קראוון למכירה יאפשר לכם לטייל באופן ספונטני, בכל פעם שתרצו, בלי להיות תלויים בהשכרת קראוון ובלי להוציא סכומי כסף גבוהים עבור הלינה בבתי מלון או בצימרים.
 טיולי הקראוונים נפוצים מאוד בארצות שמעבר לים וזו הייתה רק שאלה של זמן עד שהם יגיעו גם לישראל, אבל כיום אפשר כבר להגיד בביטחון שטיולי הקראוונים הגיעו גם אלינו! לצד החוויה המיוחדת של טיול עם קראוון נייד, גם למחירים הגבוהים של הלינה בבתי המלון ובצימרים יש השפעה להתחזקות התחום.
 למי  שהבילוי האהוב עליו הוא טיולים בחיק הטבע, רכישה של קראוון נגרר עשויה להיות השקעה כלכלית כדאית. מעבר לזה שטיולי קראוונים הם טיולים כיפים ומהנים, ההשקעה הגדולה היא רק בקנייה. בטיולים הבאים לא תצטרכו לשלם סכומי כסף גבוהים על עלויות הלינה ומאוד מהר תגלו שאחרי מספר טיולים החיסכון בעלויות הלינה, במיוחד אם אתם משפחה גדולה, מימן לכם את רכישת הקראוון.
 
 קראוון למכירה –  בואו ללמוד איך לבצע רכישה מושכלת ונבונה?

לפי התקציב – אם יש לכם תקציב מוגדר לרכישת קראוון נגרר, תוכלו לצמצם את תוצאות החיפוש בהתאם לתקציב. אם התקציב מאפשר תוכלו לרכוש קראוון חדש או אפילו קראוון מפואר, אך אם התקציב מצומצם, תוכלו למצוא קראוונים משומשים יד שנייה.
שימו לב שמחיר הקראוון נקבע בהתאם לארץ הייצור.  הקראוונים המיוצרים בארץ זולים יותר ומחירם נע בין 90,000 – 50,000 אלף שקלים, הקראוונים המיובאים יקרים יותר ומחירם נע בין 160,000 – 90,000 שקלים.

לפי הגודל – יש גדלים שונים של קראוונים,
ש קראוון זוגי, קראוון עם חלל קטן המכיל מיטה זוגית בלבד ויש קראוון משפחתי המתאים למשפחה בת חמש עד שבע נפשות, ולפעמים אף יותר. ככל שהקראוון גדול יותר ומאובזר יותר, כך המחיר יהיה יקר יותר.

 לפי  משקל הקראוון –  אם יש לכם רכב פרטי יחסית קטן כדאי שתדעו כי החוק מאשר לרכבים פרטיים לגרור קראוונים עד למשקל של 750 ק"ג בלבד. יש לבדוק הרישיון הרכב מה "כושר הגרירה" שלו ולפי זה להבין איזה משקל קראוון אתם יכולים לרכוש.
יתרה מזאת, אם המשקל של הקראוון עולה על 1,500 ק"ג, תידרשו להצטייד ברישיון ג'. ללא קשר אם הרכב שלם הפרטי מאושר לגרור משקל זה.

נראות –  גם לטעם האישי יש תפקיד בבחירת הקראוון. יש אנשים שחשוב להם איך הקראוון נראה מבפנים ומבחוץ והם ירכשו קראוונים יקרים יותר מאשר אנשים שמסתפקים בקראוון פשוט ופונקציונאלי עם אבזור ומפרט דליל יחסית לקראוונים המפוארים. שימו לב מה רמת האבזור בקראון המיועד לקנייה והאם הוא ייתן מענה לדרישות ולצרכים שלכם.

לצד הדגמים הפשוטים יש קראוונים למכירה המגיעים עם תוספות שונות כמו מערכת חשמל סולארית,שולחן אוכל הידראולי, וילונות, מתלה למגבות, שטיח, מיזוג לחימום ולקירור, ונטה בתקרה ומאווררים, טכנולוגיות חדשניות ומוצרים נוספים שיפנקו אתכם ויעניקו לכם הרגשה של בית אמיתי.

חשוב לבדוק מיהי החברה שייצרה את הקראוון, ולנסות לדלות המלצות על  החברה. אתם יכולים לבקש מבעלי החברה שיפנו אתכם ללקוחות שקנו והיו מרוצים או לחפש באתרי האינטרנט ובפורומים ייעודיים העוסקים בתחום המלצות על החברה המייצרת.

 דלת הקראוון – לדלת  הכניסה לקראוון יש חשיבות. חשוב שהיא תהיה דלת עבה, אך לא מדי כבדה ושתהיה ממוקמת בצד ימין של הקראווון. על אף שברוב מדינות העולם נוסעים בצד ימין של הכביש, יש מדינות שבהם נוהגים בצד שמאל כמו אנגליה, אירלנד, קפריסין, אוסטרליה ועוד. דלת בצד שמאל  של הקראוון מסכנת אתכם מאחר ואתם תיאלצו לצאת ולהיכנס אל הקראוון מתוך הכביש.

אל תוותרו על האחריות, בררו לכמה זמן ניתנת האחריות ומה היא כוללת.