קראוון משפחתי

קראוון משפחתי – כי מהיום יש דרך חדשה לחופשה משפחתית!
דמיינו לעצמכם חופשה משפחתית שבה בית המלון שלכם זז אתכם ממקום למקום, אתם לא צריכים לארוז ולפרוק מזוודות כל פעם מחדש, חופשה שבה אתם יכולים כל בוקר לבחור את מסלול הטיול בלי להיות קשורים לבית מלון או לאזור גיאוגרפי מסוים בארץ.
נשמע לכם מסעיר, אתם לא לבד! יותר ויותר ישראלים בוחרים לשכור קראוון משפחתי, לטייל עם "בית על גלגלים", להיות מחוברים לטבע וליהנות מהרפתקה מסעירה ומתחושת ה"ביחד" של כל המשפחה. 
מי אמר שחופשה בקראוון מתאימה רק להרפתקנים, ואם בעבר חופשה על גלגלים הייתה מקובלת רק בארצות שמעבר לים, כיום גם ישראלים רבים מחפשים קראוון להשכרה ויוצאים לחופשה משפחתית בלתי נשכחת.
 
 חופשה בקראוון משפחתי – כדי ליהנות ביחד מכל הדברים הטובים!
כאשר אתם שוכרים קראוון נגרר ויוצאים לחופשה אתם נהנים מחופש אמיתי. אתם לא צריכים לסגור מלונות מראש, אתם לא חייבים להחליט על מסלול הטיול, אתם יכולים לישון איפה שאתם רוצים, ואם אהבתם את המקום, אתם תמיד יכולים להישאר בו עוד יום ואפילו יותר.
השכרת קראוון לחופשה משפחתית מבטיחה לכם חוויה משפחתית אינטימית ומגבשת, חופשה שבה אתם נמצאים עם בני המשפחה עשרים וארבע שעות ביממה. גם אם שכרתם קראוון מפואר, השטח שלו לא גדול, ואתם לכודים יחד בשטח די קטן. זאת הזדמנות להכיר טוב את הילדים, לדעת מה הם אוהבים, איך הם מתמודדים במצבים שונים ועוד.
הלינה בחניון קראוונים מסודר מאפשרת לכם להכיר אנשים חדשים מכל רחבי הארץ. תמיד תוכלו ליהנות משיחה עם מטיילים ממקומות אחרים וגם הילדים עשויים לפגוש חברים חדשים. 
 החופשה ב"בית על גלגלים" זולה בהרבה מאשר חופשה בבית מלון או בצימר. השכרת קראוון ללילה עולה בממוצע  בין  900- 750 שקלים ללילה לעומת לינה בצימר שעולה בין 1500 – 900 שקלים ללילה.
אם אתם אוהבים את הטבע אבל לא אוהבים לישון בטבע, באוהלים או בקמפינג עם שירותים  משותפים בחוץ, השכרת קראוון מאפשרת לכם להיות בטבע אבל לישון במקום לינה מסודר. יש סוגים שונים של קראוון , יש קראוון משפחתי, יש קראוון זוגי, אך המכנה המשותף לכולם הוא שבכולם יש מיטה נוחה, שירותים נקיים, מקלחת עם מים חמים, מטבח מאובזר, מזגן לחימום וקירור ועוד.
 
רוצים לצאת לחופשה משפחתית בקראוון, הנה ארבעה טיפים חשובים!
כאשר אתם בוחרים קראוון מומלץ לבחור בדגם גדול יותר ממספר הנוסעים. המרחב והפרטיות בקראוון הם בין הפרמטרים המשפיעים על הצלחת הטיול. אם יהיה לכם צפוף,  האווירה לא תהיה נעימה ואתם לא תיהנו מהטיול.
נוסעים עם ילדים? כדאי להצטייד במשחקי קופסא שאתם אוהבים, חוברות צביעה ועוד . מומלץ גם להוריד סרטים ומוזיקה שאתם אוהבים לדיסק און קי או לטלפון החכם, כך תוכלו להעביר ביחד ערבים משפחתיים מהנים.
ערכו רשימת קניות של מוצרי מכולת ומוצרים נוספים חיוניים ובצעו את הקנייה בימים שלפני הטיול. כך לא תצטרכו להתעסק בזה אחר - כך ולבזבז זמן יקר של הטיול.
כדאי לשכור קראוון מבעל קראוון הנמצא סמוך למקום המגורים שלכם או בנקודת מפגש במסלול הטיול. אם אתם לדוגמא, גרים בצפון, חפשו חברה אשר משכירה קראוונים בצפון, או אם אתם נוסעים מהמרכז לדרום, אתם יכולים להיפגש עם בעל הקראוון באמצע הדרך כמו ברחובות, בראשון לציון ועוד, לשכור ממנו את הקראוון ולהחזיר בסיום הטיול באותה הנקודה.
לסיכום,  השכרת קראוון מאפשרת לכם לצאת לחופשה כיפית ומשחררת בסגנון אחר ושונה. אנשים רבים ששכרו קראוון משפחתי וצברו חוויות מדהימות לא מוותרים על חופשה כזו וחוזרים עליה שוב ושוב.